Grindų riedulio debiutas Lietuvos sporto vilčių žaidynėse

Šiemet pirmą kartą grindų riedulys buvo įtrauktas į Lietuvos sporto vilčių žaidynes, o spalio 1-2 dienomis, sporto mokyklos „Tauras“ salėje, Vilniuje, įvyko grindų riedulio finalinės varžybos, kuriose varžėsi 2000-2003 metais gimę jaunieji sportininkai.

Spalio 1 d. grindų riedulio aikštelėje savo jėgų išbandyti ir dėl pirmųjų grindų riedulio čempionių vardo Lietuvos sporto vilčių žaidynėse kovoti stojo Vilniaus, Molėtų ir Ignalinos rajonų merginų komandos.

Grindų riedulio finalinių varžybų prizininkai

Pirmosios rungtynės tarp Molėtų rajono ir Vilniaus rajonų komandų, laimėjo pastaroji, kiekviename kėlinyje vis po truputį didindama savo persvarą, ir įveikusi savo varžovę bendru rezultatu 2:8 (1:3, 1:2, 0:3). Naudingiausiomis rungtynių žaidėjomis tapo du tryliktieji numeriai - tai Molėtų raj. atstovė Ilona Juodelytė, pelniusi abu įvarčius savo komandai, ir Vilniaus raj. komandą į priekį vedusi puolėja Gintarė Misiūnaitė (4 įvarčiai).

Antrosiose rungtynėse susitiko Vilniaus rajono ir Ignalinos rajono komandos. Nuo pat pradžių spurtavusios, ir jau 3 rungtynių minutę įvartį pelniusios Ignalinos rajono merginos po pirmojo kėlinio susikrovė gana solidžią 3 įvarčių pergalę ir laiminėjo rezultatu 0:3. Vilniaus raj.merginos po tokio pirmojo kėlinio rankų neketino nuleisti, ir likusius du kėlinius sužaidė lygiu rezultatu 1:1 bei 2:2, tačiau pavyti savo varžovių joms jau nepavyko – galutinis rezultatas 3:6 (0:3, 1:1, 2:2) ir pirmoji Ignalinos rajono pergalė. Naudingiausios rungtynių žaidėjos: visus 3 Vilniaus rajonui įvarčius pelniusi Aistė Čižaitė ir taip pat 3 įvarčius ignalinietė Ineta Stanionytė.

Trečiose rungtynėse į kovą stojo Ignalinos rajono ir Molėtų rajono komandos. Kiek jaunesnės už savo varžoves molėtiškės antrąsias savo rungtynes žaidė jau kur kas drąsiau, tiksliau ir pirmąją rungtynių pusę, vis lygindamos ar sumažindamos atsilikimą iki minimumo, neleido savo varžovėms galvoti apie lengvą pergalę. Ir jei ne prastai sužaistos paskutinės 3 rungtynių minutės, per kurias Ignalinos raj. komanda pelnė net 4 įvarčius (visus I. Stanionytė) , rezultatas galėjo būti daug geresnis. O tuo tarpu Ignalinos komandos visus klausimus puolime atrodo sprendė Ineta Stanionytė, pelniusi komandai net 7 įvarčius ir tapusi tiek naudingiausia rungtynių, tiek rezultatyviausia visų varžybų žaidėja. Taigi, paskutinių rungtynių rezultatas 8:2 (2:1, 2:1; 4:0), kuris ir lemia galutinę komandų rikiuotę:

1. Čempionėmis tampa Ignalinos raj. merginos (treneris Viktoras Češulis);
  2. Vicečempionėmis - Vilniaus raj. merginos (treneriai: Vytautas Vilipas ir Saulius Barevičius);
  3. Trečiąją garbingą vietą užima Molėtų raj. merginos (trenerė Ieva Vaicekauskienė).

Čempionės - Ignalinos rajono merginų komanda

Komandoms įteiktos taurės,  o žaidėjos ir treneriai apdovanoti medaliais ir diplomais, atskirai rėmėjų prizai įteikti ir komandų rezultatyviausioms žaidėjoms: